Sektörünüz ne olursa olsun lider olmak demek bulunduğunuz ülkeye karşılık beklemeden katkı sağlayabilmek demektir. Doğa Şehircilik sektörüne her geçen gün ivme kazandırırken bir yandan da yaşadığı toplumun daha ileriye taşınması amacıyla “Sosyal Sorumluluk” projeleri yapmaktadır. Yaptığımız tüm sosyal sorumluluk projelerinde amacımız daha güzel bir dünya için bir adım atmaktır.

Yapılara uyguladığı kusursuz kalite anlayışıyla insan hayatına verdiği değeri vurgulayan Doğa Şehircilik, mimariye ve estetik yapıya gösterdiği özenle daima farklı olanı üreterek, şehirlere hakettiği değeri vermeye devam ediyor. Trabzon’da bulunan tarihi konutta bu değeri hak etmiş bir yapıdır. Sektörünüz ne olursa olsun lider olmak demek bulunduğunuz ülkeye karşılık beklemeden katkı sağlayabilmek demektir. Doğa Şehircilik sektörüne her geçen gün ivme kazandırırken bir yandan da yaşadığı toplumun daha ileriye taşınması amacıyla “Sosyal Sorumluluk” projeleri yapmaktadır. Yaptığımız tüm sosyal sorumluluk projelerinde amacımız daha güzel bir dünya için bir adım atmaktır.

Şekerpınar Camii, Çayırova Belediyesi tarafından, E5 ve E6 Karayollarının kesiştiği kavşakta, Şekerpınar Mezarlığı’nın yanında tahsis ettiği 8199 m2 arazide konumlanan 4.000 kişi kapasiteli, Y. Mimar Nermin ÖZKÖK tarafından projelendirilip, Doğa Şehircilik tarafından inşa edilmiştir. Yapılara uyguladığı kusursuz kalite anlayışıyla insan hayatına verdiği değeri vurgulayan Doğa Şehircilik, mimariye ve estetik yapıya gösterdiği özenle daima farklı olanı üreterek, şehirlere hakettiği değeri vermeye devam ediyor. Trabzon’da bulunan tarihi konutta bu değeri hak etmiş bir yapıdır.