Sosyal Sorumluluk Projelerimiz

Sosyal Sorumluluk Projelerimiz

“Sosyal Sorumluluk İşimizin Kendisidir”

Sektörünüz ne olursa olsun lider olmak demek bulunduğunuz ülkeye karşılık beklemeden katkı sağlayabilmek demektir. Doğa Şehircilik sektörüne her geçen gün ivme kazandırırken bir yandan da yaşadığı toplumun daha ileriye taşınması amacıyla “Sosyal Sorumluluk” projeleri yapmaktadır. Yaptığımız tüm sosyal sorumluluk projelerinde amacımız daha güzel bir dünya için bir adım atmaktır.
İşte projelerimiz:

Tarihi Cephanelik/TRABZON

Tarihi Cephanelik, sosyal sorumluluk çerçevesinde Özel İdare’den kiralanmış ve mimari aslına dokunulmadan turizme hizmet amacı ile restore edilmiştir.

Deva Vakfı Binası/İSTANBUL

2008 yılında bir grup gönüllünün ortak çabalarıyla kurulan ve merkezi İstanbul’da bulunan DEVA Vakfı, toplumun yapıtaşı olan “nitelikli” şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmayı temel hedefleri arasında görüyor.

Şekerpınar Camii/GEBZE-KOCAELİ

Şekerpınar Camii: Çayırova Belediyesi tarafından, E5 ve E6 Karayollarının kesiştiği kavşakta, Şekerpınar Mezarlığı’nın yanında tahsis ettiği 8199 m2 arazide konumlanan 4000 kişi kapasiteli, Y. Mimar Nermin ÖZKÖK tarafından projelendirilip, Doğa Şehircilik tarafından inşa edilmiştir.

Tarihi Konut/TRABZON

Yapılara uyguladığı kusursuz kalite anlayışıyla insan hayatına verdiği değeri vurgulayan Doğa Şehircilik, mimariye ve estetik yapıya gösterdiği özenle daima farklı olanı üreterek, şehirlere hakettiği değeri vermeye devam ediyor. Trabzon’da bulunan tarihi konutta bu değeri hak etmiş bir yapıdır.