Hakkımızda

Yarım asırlık tecrübesiyle sektörün en güçlü firmalarından olan Doğa Şehircilik, güven ve kalitenin adresi olarak, birbirinden güzel projelere imza atmış bir şirkettir. Doğa Şehircilik, ikinci kuşak yöneticileri ile birlikte daha dinamik ve daha güçlü projeler geliştirmek amacıyla çalışmalarını tüm hızıyla sürdürmeye devam etmektedir. Projelerinde uyguladığı kusursuz kalite anlayışıyla, insan hayatına ve doğaya verdiği değeri her defasında kanıtlayan Doğa Şehircilik, yaşadığı dünyaya hak ettiği değeri vermeyi amaçlamıştır. Birçok tarihi yapıyı başarılı restorasyonlarla ülkemize kazandıran Doğa Şehircilik, sosyal sorumluluk projeleriyle de yakından ilgilenerek, içinde bulunduğu topluma değer katmaya devam etmektedir.

Başkanımızın Mesajı

Yaşadığımız topluma değer katmak, çevreyi korumak ve ülkemizi her daim öne taşımak için yarım asrı geçen tecrübemizle sektöre ışık tutmayı hedefledik.

Hedefimiz doğrultusunda birbirinden farklı alanlarda birçok projeye Doğa Şehircilik güvencesini katarak yolumuza devam ediyoruz.

Doğa Şehircilik Yönetim Kurulu Başkanı olarak ben ve tüm çalışma arkadaşlarım; ikinci kuşak yöneticileri ile birlikte daha dinamik ve daha güçlü projeler geliştirmek amacıyla çalışmalarını tüm hızıyla sürdürmeye devam etmektedir.

Projelerimizde uyguladığımız kusursuz kalite anlayışıyla, insan hayatına ve doğaya verdiğimiz değeri her defasında kanıtlayarak, yaşadığımız dünyaya hak ettiği değeri vermeyi amaçladık. Birçok tarihi yapıyı başarılı restorasyonlarla ülkemize kazandırıp, sosyal sorumluluk projeleri ile yakından ilgilenerek, içinde bulunduğu topluma değer katmaya devam edeceğiz.

Saygılarımla,

Yönetim Kurulu Başkanı

Kemal AYVACI