Malatya Doğa Cadde Alışveriş Merkezi’nde düzenlenen Aşure Günü etkinliğine her yıl olduğu gibi bu yıl da vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. İnönü Caddesi üzerinde bulunan Doğa Cadde Alışveriş Merkezi önünde gerçekleştirilen Aşure Günü etkinliğine alışveriş merkezinde bulunan firmaların temsilcileri ve alışveriş merkezi yönetimi de katıldı. Yaklaşık iki bin kişiye aşure ikram edilirken, Muharrem ayı dolayısıyla geleneksel hale gelen etkinliği bu yıl da gerçekleştirmekten mutluluk duyduklarını ifade eden alışveriş merkezi yetkilileri, “Etkinliği düzenlemekteki amacımız birlik ve beraberliğe katkı sağlamak.

Malatya Doğa Cadde Alışveriş Merkezi’nde düzenlenen Aşure Günü etkinliğine her yıl olduğu gibi bu yıl da vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.
İnönü Caddesi üzerinde bulunan Doğa Cadde Alışveriş Merkezi önünde gerçekleştirilen Aşure Günü etkinliğine alışveriş merkezinde bulunan firmaların temsilcileri ve alışveriş merkezi yönetimi katıldı.

Yaklaşık iki bin kişiye aşure ikram edilirken, Muharrem ayı dolayısıyla geleneksel hale gelen etkinliği bu yıl da gerçekleştirmekten mutluluk duyduklarını ifade eden AVM yetkilileri, “Etkinliği düzenlemekteki amacımız birlik ve beraberliğe katkı sağlamak. Bu vesileyle Muharrem ayının hayırlı olmasını diliyoruz” dedi.