Geri Dön
Doğa Holding | Doğa Cadde Avm

Cadde Boyu Alışveriş Keyfi

Doğa Şirketler Grubu İştirak Şirketleri’nden KAYS YAPI A.Ş. tarafından yatırımı tamamlanarak Malatyalıların hizmetine açılan DOĞA CADDE AVM Projemiz:

Örnek alınacak nitelikte şehir planlama çalışmaları, kentsel dönüşüm projeleri ve altyapı çalışmaları ile gelişmekte olan şehirlerimizin başında yer alan 772.000 nüfuslu Malatya’ya Cadde Boyu Alışveriş Keyfi sunmak amacıyla alışverişin yeni yüzü DOĞA CADDE AVM Cadde AVM konseptinde Şubat 2016 tarihinde hayata geçirildi.

40.000 m²’lik alana kurulan DOĞA CADDE AVM, ziyaretçilerine birçok farklı markaya bir arada ve rahatlıkla ulaşmalarını sağlamak için planlandı. 900 araçlık açık otopark, AVM ziyaretçilerinin rahatı için kurgulandı.

 

Marka karması; Bimeks, Carrefoursa, Yataş Bedding, İşbir Yatak, Kaşmir Halı, Madame Coco, Sportiv, Viar Tekstil, Zühre Giyim, Armine, Tekbir Giyim, Mavi, Vestel, Watsons, Toyzzshop, Flo, Collins, Ramsey, Kip, Sarı Dünya Kaysı, Gloria Jean Cafe, Seyidoğlu Baklava, Doğa Büfe gibi Ulusal markalarımızı içinde barındıran konsept ile hizmet sunmaya başlayan DOĞA CADDE AVM Projesi Doğa Şirketler Grubu imzasıyla Malatya’ya değer katıyor.

YÖNETİM OFİSİ İLETİŞİM: 0422 323 85 95

 • Proje Adı
  Doğa Cadde AVM
 • Yeri
  Battalgazi / Malatya
 • İnşaat Alanı
  24.500 m²
 • Kiralanabilir Alan
  20.873 (m2)

Diğer Projelerimizi Keşfedin