Geri Dön
Doğa Holding | Limonlu Bahçe Konakları

Harika bir gölet, kusursuz bir yaşam.

Kim evinin yanında muhteşem bir gölet olsun istemez ki? Şunu bilin ki siz gerçekten çok şanslısınız.

Limonlu Bahçe Konakları’nın ortasında muhteşem bir gölet bulunacak. Bu göletin etrafında dilerseniz piknik yapabilecek, dilerseniz yürüyüşe çıkabileceksiniz. Şundan çok eminiz, sevdiklerinizle Limonlu Bahçe Konakları’nda keyifli vakit geçireceksiniz.

Dikey mimariler yüzünden silüeti değişen İstanbul da özlediğiniz yeşil alanlar, %70 peyzaj alanıyla Limonlu Bahçe Konakları’nda sizleri bekliyor olacak.

 

Artık alışveriş için evinizden çıkıp çok uzaklara gitmenize gerek yok. Çünkü Limonlu Bahçe Konakları’nın Baş Çarşısı’nda bulamayacağınız hiçbir şey yok. Market, organik manav, aktar, balıkçı, kasap veya pastane neye ihtiyacınız olursa hepsi kapınızın önünde sizleri bekliyor olacak. Oturduğu siteden uzaklaşmadan birçok ihtiyacını karşılamayı kim istemez ki? Mesela spor mu yapmak istiyorsunuz? Dışarı çıkmanıza gerek yok. Limonlu Bahçe Konakları içinde yer alan spor tesisleri sizi ve ailenizi bekliyor.

Cafeleri ve restoranlarıyla keyifli anlar yaşamak isteyen herkesin ilk tercihi Limonlu Bahçe Konakları’ndan yana olacak.

 

  • Proje Adı
    Limonlu Bahçe Konakları
  • Konum
    Ümraniye / İstanbul
  • Proje Adı
    Limonlu Bahçe Konakları

Diğer Projelerimizi Keşfedin