DOĞA CADDE AVM

DOĞA CADDE AVM / MALATYA

Cadde Boyu Alışveriş Keyfi

Doğa Şirketler Grubu İştirak Şirketleri’nden KAYS YAPI A.Ş. tarafından yatırımı tamamlanarak Malatyalıların hizmetine açılan DOĞA CADDE AVM Projemiz:

Örnek alınacak nitelikte şehir planlama çalışmaları, kentsel dönüşüm projeleri ve altyapı çalışmaları ile gelişmekte olan şehirlerimizin başında yer alan 772.000 nüfuslu Malatya’ya Cadde Boyu Alışveriş Keyfi sunmak amacıyla alışverişin yeni yüzü DOĞA CADDE AVM Cadde AVM konseptinde Şubat 2016 tarihinde hayata geçirildi.

40.000 m²’lik alana kurulan DOĞA CADDE AVM, ziyaretçilerine birçok farklı markaya bir arada ve rahatlıkla ulaşmalarını sağlamak için planlandı. 900 araçlık açık otopark, AVM ziyaretçilerinin rahatı için kurgulandı.

Marka karması; Bimeks, Carrefoursa, Yataş Bedding, İşbir Yatak, Kaşmir Halı, Madame Coco, Sportiv, Viar Tekstil, Zühre Giyim, Armine, Tekbir Giyim, Mavi, Vestel, Watsons, Toyzzshop, Flo, Collins, Ramsey, Kip, Sarı Dünya Kaysı, Gloria Jean Cafe, Seyidoğlu Baklava, Doğa Büfe gibi Ulusal markalarımızı içinde barındıran konsept ile hizmet sunmaya başlayan DOĞA CADDE AVM Projesi Doğa Şirketler Grubu imzasıyla Malatya’ya değer katıyor.

YÖNETİM OFİSİ İLETİŞİM: 0422 323 85 95

Proje Adı : DOĞA CADDE AVM
Yeri        : Battalgazi / Malatya
Arsa : 40.175,95 m²
İnşaat Alanı : 24.500 m²
Kiralanabilir Alan : 20.873 m²
Mimar        : Nermin Özkök (Yüksek Mimar)
Proje Açık Adres :

Şifa Mh., İnönü Cd. No:144 

Battalgazi / Malatya

Proje Detay : Proje 62 bağımsız bölümden oluşmakta olup, 900 araçlık açık otoparkı mevcuttur.